Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/parssanaye/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 881

اینورتر INVERTER

 

اینورتر INVERTER

گروه صنعتی پارس صنایع عرضه کننده انواع اینورتر

جهت راه اندازی و کنترل سرعت موتور های الکتریکی از اینورتر استفاده میکنند.

نحوه عملکرد اینورترها به این صورت است که با کنترل فرکانس یرق یعنی با بالا و پایین اوردن فرکانس سرعت گردش موتور الکتریکی را کنترل می نماید.

در صنعت از اینورتر در جاهای بسیاری استفاده می شود که عبارتند از دستگاه های تراشکاری،بالانس لاستیک،چرخ و فلک های شهر بازی،چرخ گوشت های صنعتی،لباسشویی،کولرگازی،کارخانجات (لبنی،شیمیایی،فلزات و....) و هر جایی که نیاز به تنظیم دور موتور و راه اندازی نرم موتور باشد.

اینورتر ها به دو دسته تکفاز و سه فاز تقسیم مس شوند.اینورتر تکفاز با برق تکفاز شهر تغذیه کرده و خروجی آن سه فاز 220ولت می باشد که معمولا موتور هایی که با اینورتر تکفاز راه اندازی می شوند را بصورت مثلث سربندی می کنند.اینورتر سه فاز هم با برق سه فاز تغذیه شده و خروجی آن برق سه فاز 380 ولت متناوب می باشد که می توان سر بندی موتور را هم بصورت مثلث و هم بصورت ستاره بست.

از دیگر قابلیت های اینورتر می توان به مدار سیمکشی فرمان از راه دور آن اشاره کرد که میتوان با یک مقاومت ولومی دور موتور راه از را دور کم و یا زیاد کرد و یا با یک کلید فرمان موتور را روشن و خاموش و حتی چپ گرد راستگرد کرد.

گروه صنعتی پارس صنایع تولید کننده تابلو برق های مجهز به اینورتر می باشد.


دیگر محصولات عرضه شده در گروه صنعتی پارس صنایع

تابلو برق

سینی کابل گالوانیزه

ترموکوپل

داکت و ترانکینگ

سیم برق

تجهیزات برق صنعتی

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/parssanaye/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248