نردبان کابل

نردبان کابل

جهت انتقال کابل در داخل سوله ها و کارخانجات از نردبان کابل یا همان لدر کابل LADDER استفاده می شود.لدر کابل بیشتر در مکانهایی که دارای سقف می باشد استفاده می شود و برای محیط های بیرونی سینی کابل مورد استفاده قرار میگیرد.

نردبان کابل از ورق گالوانیزه ساخته می شود.مزیت لدر کابل نسبت به سینی کابل از این بابت است که امکان بستن تک تک کابلها بابست به تنهایی بصورت مجزا به تنه نردبان کابل ممکن است ولی این امر در سینی کابل امکان پذیر نیست.لازم به ذکر است لدر کابل فقط مناسب برای انتقال کابل می باشد و برای کشیدن سیم های تک رشته توصیه نمی شود.

برای استحکام بیشتر کار و زیبایی دوچندان بر روی نردبان کابل را با درب سینی کابل می پوشانند.نردبان کابل را می توان ز ورق 1تا2میلیمتر تولید کرد.گروه صنعتی پارس صنایع تولید کننده نردبان کابل در انواع گوناگون می باشد که ورق استفاده شده در این گروه صنعتی از تولیدات کاشان و یا فولاد مبارکه می باشد.نردبان کابل های تولیدی در دو نوع کلی گالوانیزه سرد و گرم می باشد.

لدر کابل را می توان از عرض 10سانت تا عرض 100سانت و عمق 6سانت بصورت استاندارد و عمق 10 سانت بصورت سفارشی بسته به نیاز مصرف کننده تولید کرد.یکی دیگر از ویژگی های نردبان کابل نسبت به سینی کابل امکان جابجایی هوای بیشتر از بین کابل کشی می باشد تا کابل های برق گرم شده در اثر عبور جریان به وسیله گردش هوا گرمای خود را از دست بدهند و این امر به سلامت سیمکشی کمک بسزایی میکند.

در محیط هایی که دارای رطوبت بسیاری می باشند از نردبان کابل گالوانیزه گرم استفاده می شود.فاصله پله ها در نردبان کابل بصورت استاندارد 25 سانت می باشد که اگر طول نردبان 3متر باشد تعداد ده پله و اگر 2متر باشد تعداد هفت پله وجود دارد.

تجهیزات جانبی لدر کابل عبارتند از:

رابط نردبان کابل

درب لدر کابل

زانویی نردبان کابل

سه راهی لدر کابل

چهارراهی نردبان کابل

ساپورت لدر کابل

ساپورت نردبان کابل گالوانیزه دارای تنوع در نوع دیواری،سقفی،زمینی،ثابت،ریگلاژی،افقی و عمودی بودن آن دارد.

گروه صنعتی پارس صنایع سازنده انواع سینی کابل و نردبان کابل با دستگاه CNC می باشد.

جهت دریافت لیست قیمت نردبان کابل روی واژه آن کلیک کنید.


دیگر محصولات عرضه شده در گروه صنعتی پارس صنایع

تابلو برق صنعتی

سینی کابل گالوانیزه

ترموکوپل

داکت پلاستیکی

سیم برق

لوله خرطومی